Jdi na obsah Jdi na menu
 


2010

 

VÝSLEDKY

 Okrsková soutěž

Místo, datum a čas:

Netín, 2. května ve 13,00 hod.

Počet družstev:

5

Výsledný čas:

17,81

Umístění:

1. místo

Členové družstva:

 

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš, Smejkalová Ilona, Smejkalová Jitka, Sýkora Dominik, Tomečková Pavlína, Rozmarin Jakub

 

REGIONAL CUP 2010

 

Místo, datum a čas

Počet družstev

Výsledný čas

Umístění

Členové družstva

1.

Nové sady,

23. 05.

15

 17,60

9

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš,

Smejkalová Ilona,

Smejkalová Jitka, Sýkora

Dominik , Tomečková

Pavlína, Král David

2.

Lomnička u Tišnova,

 06. 06.

 

13

16,39

9

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš,

Smejkalová Ilona,

Smejkalová Jitka, Sýkora

Dominik , Tomečková Pavlína,

Král David

3.

Doubravník

13. 06.

 

13

15,74

4

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš,

Smejkalová Ilona,

Smejkalová Jitka, Sýkora

Dominik, Tomečková

Pavlína, Král David

4.

Blízkov,

20. 06.

 

17

13,80

2

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš,

Smejkalová Ilona,

Smejkalová Monika, Sýkora

Dominik, Tomečková Pavlína,

Král David

5.

Ujčov,

27. 06.

 

13

18,12

10

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš,

Smejkalová Ilona,

Smejkalová Jitka, Sýkora

Dominik, Tomečková

Pavlína, Král David

6.

Olší u Tišnova,

04. 07.

 

13

15,69

7

Sýkora Milan, Sýkora Tomáš,

Smejkalová Ilona, Uhlířová Kateřina,

Sýkora Dominik, Smejkalová Jitka,

Tomečková Pavlína

7.

Radostín nad Oslavou,

29. 08.

 

11

23.02

9

Sýkora Milan, Uhlířová Kateřina, 
Tomečková Pavlína, Králová Jana, 
Sýkora Dominik, Smejkalová 
Monika, Král David

8.

Lavičky,

05. 09

 

14

18,62

8

Sýkora Milan, Uhlířová Kateřina,

Tomečková Pavlína, Smejkalová Ilona,

Sýkora Dominik, Smejkalová Jitka, Král David

9.

Dolní Loučky,

 12. 09

 

14

34,87

13

Sýkora Milan, Uhlířová Kateřina,

Tomečková Pavlína,

Smejkalová Monika, Sýkora Dominik,

Smejkalová Ilona, Král David

 

4. kolo v Blízkově:    Družstvo Blízkova postoupilo do rozstřelu o

POHÁR STAROSTY OBCE  a s časem 14.00 skončilo na 3. místě.

 

 

CELKOVÉ  POŘADÍ  RCM  2010

1.

Radostín nad Oslavou A

115

2.

Lavičky A

112

3.

Olší A

67

4.

Radostín nad Oslavou B

59

5.

Lomnička A

49

6.

Dolní Loučky A

46

7.

Blízkov

43

8.

Nové sady A

34

9.

Znětínek

30

10.

Olší B

28

11.

Dolní Loučky B

22

DO CELKOVÉHO POŘADÍ  JSOU ZAPOČÍTÁNA DRUŽSTVA

KTERÁ SE ZŮČASTNILA NEJMÉNĚ 7 SOUTĚŽÍ.